Keramické kurzy

Nabízím individuální keramické kurzy dle Vašeho přání po celý rok, dohodněte si konkrétní termín.

Točení na hrnčířském kruhu, modelování plastik, vytváření keramických výrobků, malování a dekorování keramiky, teorie výpalu, práce s pecí, sádrovna, práce s dětmi v keramické dílně, vzdělávání pedagogů atd.

Pokud hledáte netradiční dárek, vystavím Vám poukázku na individuální kurz ceně dle Vašeho přání. Dárkový poukaz pošlu poštou zdarma na Vaši adresu.

Točení na hrnčířském kruhu

Točení na hrnčířském kruhu zaujme děti i dospělé. Příjemná relaxace spojená s vytvářením vlastnoručně vyrobené nádoby, ze které lze jíst a pít. 

 Výuka keramiky pro pedagogické pracovníky

Nabízím dlouholeté zkušenosti výtvarného pedagoga. Mám velké zkušenosti s výukou nejen dětí (doporučený věk od cca 5-ti let), ale i dospělých a seniorů.

Točení na hrnčířském kruhu, technologie keramiky, keramika v praxi učitele, didaktika keramiky pro děti, práce s pecí, glazury, klasické modelování plastik, sochařství.

Osvědčení o absolvování kurzu a daňový doklad samozřejmostí.

Keramický kurz s experimentálním výpalem

 

Keramický kurz zdobení engobami

 

Práce s engobami je různorodá a tvůrčí, vyžaduje rychlost i šikovnost, a je plná překvapení. Během kurzu, který je určen i úplným začátečníkům v práci s hlínou, se seznámíte se základní prací s engobami, rytím do engoby, malováním kukačkou, trasakováním.

Individuální lekce práce s hlínou dle Vašeho přání

Kurz na to, co Vás zajímá, techniky a náplň kurzu dle Vašeho přání a požadavků.

 

 

Fotografie: Výrobky Hany Kotálové a fotografie z uplynulých kurzů